OLBS

Biologická ochrana letišť, budov a sadů

 Zajišťujeme komplexní biologickou ochranu letišť, budov a sadů pomocí dravců a sov, provádíme konzultace v oboru, navrhujeme opatření biologické ochrany. Provádíme ornitologický  a biologický průzkum včetně vyhodnocení situace,  následně podáme zprávu, zavedeme aktivní opatření .    Zajišťujeme výrobu, prodej a instalaci odchytových a plašících zařízení. 

OLBS

Biologická ochrana letišť budov a sadů

      Provádíme ekologicky výchovné programy pro děti a mládež, zajišťujeme doprovodné programy slavností táborů a dětských dnů či fotografické Workshopy. Novinkou v našiich službách je zážitkový program s dravci a sovami, kdy se podíváte do jejich přirozeného prostředí a spatříte je v celé jejich kráse. Individuálně si můžete vyzkoušet jaké je to být sokolníkem, či kynologem přímo v terénu a tím můžete udělat životní rozhodnutí zda-li byste chtěli proniknout do tohoto krásného umění.

OLBS

Biologická ochrana letišť budov a sadů

Zabýváme se  výcvikem dravců a lovem pomocí fretek. Zabýváme se také loveckou kynologií s hlavním zaměřením na chov a výcvik Bretaňských ohařů, což je nedílnou složkou naší biologické ochrany: www.od-danskych-kralu.webnode.cz